Adam Kraśko schudł 18 kilogramów w Pytaniu na śniadanie - artykuł pochodzi ze strony Jastrząb Zdrowie

Adam Kraśko to najbardziej rozpoznawany uczestnik „Rolnik szuka żony„. Nie tylko za sprawą jego perypetii sercowych, chęci zrobienia kariery muzyka disco polo czy późniejszego udziału w „Celebrity Splash”, ale też słusznej postury.

krasko kammel boligar

Okazuje się, że Adam od pewnego czasu ostro pracuje nad sylwetką i odzyskaniem smuklejszych kształtów. Ostatnio w „Pytaniu na śniadanie” opowiedział, że udało się mu schudnąć aż 18 kilogramów i to zaledwie w 2 tygodnie! Wszystko to dzięki naturalnej metodzie czyszczenia jelit i wątroby i specjalnej diecie. dr Borys Boligar.

Adam Kraśko i dr Borys Boligar w Pytaniu na śniadanie

Kiedy Adam Kraśko przyjechał do ośrodka Waldtour Revita w Gołubiu ważył dokładnie 187 kg. Po dwóch tygodniach schudł prawie 18 kilogramów! Co mu pomogło? Dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej dotleniająca komórki i oczyszczająca organizm, czyszczenie jelit i wątroby metodą doktora Borysa Boligra www.borysboligar.pl oraz ćwiczenia pod okiem trenera Wojciecha Stanisławskiego. Rzucił palenie i codziennie przemierza okolicę z kijkami maszerując po 5-7 km. O szczegółach pobytu w Gołubiu i o tym jak żyć w nowym ciele i z nowym duchem juz we wtorek w Pytaniu na śniadanie. Razem z Adamem pojawi się dr Borys Boligar.

 

 

Nagranie pochodzi z serwisu http://pytanienasniadanie.tvp.pl/